In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3665
Zakładki : 6
Odsłon : 2899834

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Gazeta Wrocławska ogłosiła 67 plebiscyt w którym można wybrać najlepszych i najpopularniejszych z sportowców i trenerów, ulubioną drużynę, szkółkę piłkarską, czy sportowego działacza roku z terenu Dolnego Śląska. W ostatniej z ww. kategorii zgłoszony został Sławomir Skalany.

Sławomir Skalany od lat jest Prezesem Klubu Sportowego GLKSu „Rudawy”, trenerem młodych adeptów piłki nożnej, nietytułowanym gospodarzem janowickiego stadionu, strażakiem ochotnikiem. Na co dzień technicznym pracownikiem Urzędu Gminy, mężem i ojcem dwójki dzieci.
Aktywnie działa na rzecz krzewienia sportu i kultury fizycznej na terenie Gminy Janowice Wielkie, pozyskuje środki na nowe przedsięwzięcia, bardzo aktywnie uczestniczył w obu etapach remontu szatni przy boisku zarówno na etapie wnioskowania o środki, jak również z zakresie wykonywania prac remontowo-budowlanych. Jest organizatorem dużej imprezy piłkarskiej – Turnieju im. Henryka Musiała, która w czerwcu zgromadziła na janowickim boisku przeszło 20 młodzieżowych drużyn.
Osoby chcące docenić sportową i społeczną działalność Sławomira Skalanego mogą wysyłać smsy o treści „WDR.48" pod nr 72355 (2,46 zł z VAT) lub głosować tzw. klikiem
Głosy można oddawać do 20 grudnia (godz. 23:00)
Gala finałowa plebiscytu odbędzie się w styczniu we Wrocławiu.
Zachęcamy do oddania głosu!