In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3895330

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

08.06.2011r. w GBP w Janowicach Wielkich odbyło się spotkanie połączone ze szkoleniem kierowników bibliotek z naszego powiatu. Na spotkaniu przybyli: Pani Dyrektor Książnicy Karkonoskiej w Jeleniej Górze-Alicja Raczek, panie z działu Instrukcyjno-Metodycznego-Joanna Jagodzińska i Elżbieta Bilska.Naszą gminę reprezentował Pan sekretarz Miłosz Kamiński.Temat szkolenia : Jaki masz styl komunikowania się "z rzeczywistością" - wykładał i prowadził ćwiczenia Pan Zygmunt Korzeniewski.