In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3665
Zakładki : 6
Odsłon : 2901311

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

We wrześniu powstał plac zabaw w Radomierzu. Jego utworzenie było możliwe dzięki środkom z gminnego programu profilaktyki i przeciwdziałaniu alkoholizmowi, narkomanii i przemocy w rodzinie przyznanym przez Gminną Komisję ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na wniosek byłego Sołtysa, p. Krzysztofa Zawadzkiego.

 

W wyniku rozstrzygnięcia postępowania w formie zapytania ofertowego przeprowadzonego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej wykonawcą placu zabaw została firma Avis Ekologiczne Place Zabaw z Lublina, która zamontowała 4 urządzenia: dwustanowiskową huśtawkę, karuzelę z siedziskami, bujak – rower sprężynowiec i zestaw wielofunkcyjny zabawowy. Koszt zadania to 22 497,56 zł.
"W imieniu własnym, jak również obecnej Pani Sołtys, mieszkańców, a przede wszystkim dzieci pragnę podziękować Gminnej Komisji ds. Rozwiazywania Problemów Alkoholowych za przychylność i przyznanie środków finansowych, Pani Małgorzacie Gajewicz, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Janowicach Wielkich, za nadzór nad procedurą wyboru wykonawcy, Panu Radosławowi Czai, mieszkańcowi Radomierza za ufundowanie i przywiezienie piasku, w celu przygotowania stref bezpieczeństwa pod urządzeniami."— podsumował Krzysztof Zawadzki.