In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3895339

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Błąd
  • [sigplus] Critical error: Image folder is expected to be a relative path w.r.t. the image base folder.

[sigplus] Critical error: Image folder is expected to be a relative path w.r.t. the image base folder.

W ostatnim tygodniu dzieci z naszej gminy miały sporo atrakcji związanych z Dniem Dziecka. Tydzień pełen wrażeń zakończyła impreza zorganizowana przez Fundację Przystanek Dobrych Myśli i Gminę Janowice Wielkie. Zabawa odbyła się w minioną sobotę na stadionie sportowym. Dla najmłodszych przygotowano rozmaite zajęcia.

Goście z Dolnośląskiego Zespołu Parków Krajobrazowych przywieźli binokulary oraz wiele okazów owadów, które można było szczegółowo obejrzeć w powiększeniu. Katarzyna Koncewicz z Mniszkowa uczyła, jak posadzić w doniczce sadzonki ziół – były wśród nich m.in. mięta, szałwia, majeranek, rozmaryn. Każde dziecko mogło wziąć zasadzoną roślinkę do domu. Na kolejnych stanowiskach uczestnicy sprawdzali swoją znajomość drzew, dopasowując do zdjęć sylwetek drzew, zdjęcia liści oraz kory. Zadanie sprawiło trudność niejednej osobie, a największe kłopoty były z rozpoznaniem zdjęć kory drzew. Kolejną zabawą było układanie puzzli z kawałków zdjęć znanych miejsc w naszej gminie. Nie zabrakło też zadań sprawnościowych, chociaż upał nie sprzyjał wysiłkowi fizycznemu. Każde dziecko uczestniczące w imprezie otrzymało słodycze, a dla szczęśliwców wylosowano upominki.

{gallery count=8 width=80 height=80 counter=0 links=0 alignment=left navigation=hide orientation=horizontal}2011-06-06{/gallery}