In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 
Użytkowników : 26
Artykułów : 3203
Zakładki : 6
Odsłon : 2394671

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W Pradze odbyła się rywalizacja w Pucharze Dżudo Dzieci i Młodzieży. Wraz z zawodnikami z Czech, Słowacji i Ukrainy wystartowała reprezentacja UKSu „Jedenastka” z Jeleniej Góry. W jej szeregach walczył młody mieszkaniec Trzcińska, Julian Ćwiek, który zajął fantastyczne drugie miejsce.

"Weekend dla naszego klubu był niezwykle pracowity, widać, że nasi zawodnicy rosną w siłę, zdobywając cenne doświadczenia. To bardzo dobrze rokuje na przyszłość, a sukces Julka jest tego dowodem" - podsumowal trener UKS-u Jedenastka Jelenia Góra, Przemysław Ćwiek.