In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 
Użytkowników : 26
Artykułów : 3208
Zakładki : 6
Odsłon : 2399937

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Do 26 maja trwa głosowanie na projekty w Dolnośląskim Budżecie Obywatelskim. Krystyna Pisarska – opiekunka świetlicy wiejskiej „Rudawy” w Janowicach Wielkich zgłosiła do konkursu w kategorii Turystyka projekt nr 78 - pn. „Pogoda dla aktywnych”. Prosimy Państwa o oddanie swojego głosu. Zajmie to około minuty. Głosowanie jest dla osób od 16 roku życia, mieszkających na Dolnym Śląsku. Trzeba kliknąć w link https://aktywny.dolnyslask.pl/budzet/karta-glosowania-2019 , następnie kliknąć w pole z kategorią Turystyka i z listy, która się pokaże, wybrać numer projektu nr 78 (Pogoda dla aktywnych). 

Podczas głosowania można wybrać po jednym projekcie z każdej kategorii, zapraszamy więc do głosowania na projekty przyjaciół świetlicy z Wałbrzycha<3:

Kategoria sport – projekt nr 100 (Trenuj zapasy...)
Kategoria kultura – projekt nr 56 (Akademia Dzieci Świata w Wałbrzychu),
Kategoria niepełnosprawni – projekt nr 55 (Be Together w Wałbrzychu),
Kategoria seniorzy – projekt nr 97 (Pasje srebrnowłosych)
Bardzo prosimy o zachęcanie do oddania głosu Znajomych, Przyjaciół, Rodzinę. Od Państwa głosów zależy realizacja naszych pomysłów.
:

Jeśli ktoś potrzebuje pomocy technicznej przy głosowaniu, może przyjść do świetlicy lub zadzwonić  do p. Krystyny, na numer 661 172 475.

Głosowanie jest bezplatne i aby je sfinalizować należy wpisać kod aktywacyjny w okienku formularza do głosowania, który przyjdzie smsem. 

OPIS NASZEGO PROJEKTU „Pogoda dla Aktywnych”:

Wielopokoleniowe grono mieszkańców gminy Janowice Wielkie przez kilka miesięcy, podczas 10 jednodniowych wycieczek będzie odkrywać mniej uczęszczane, ale atrakcyjne miejsca w Sudetach. 
Po każdej wyprawie z zebranych materiałów (notatek, wspomnień, rozmów, zdjęć, nagrań) będą tworzone, a następnie zamieszczane w Internecie na dolnośląskich portalach oraz w mediach społecznościowych rozmaite relacje (blog, felietony, fotoreportaże, szkice rysunkowe, wywiady, poradniki, konkursy itp.) 
Uczestnicy projektu będą w ten sposób „opowiadać” Dolnoślązakom o urokach i walorach poznanych zakątków, zachęcając każdego – od dziecka po seniora, do czynnego wypoczynku, do wyruszenia w drogę po Dolnym Śląsku, po niezapomniane turystyczne przygody.