In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3895323

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Sobotni wyjazd do Rodzinnego Parku Rozrywki „Bobolandia” we Wrocławiu był  pierwszą z kilku propozycji  dla dzieci z naszej gminy z okazji Dnia Dziecka. Uczestnicy wycieczki zorganizowanej przez świetlicę wiejską „Rudawy” spędzili bardzo ciekawie  blisko osiem godzin, korzystając przez ten czas z licznych, zgromadzonych pod jednym dachem atrakcji.Trudno wybrać  najpopularniejsze miejsce , ponieważ wszystkie propozycje cieszyły się ogromnym powodzeniem. Początkowo dzieci zmieniały co chwilę rodzaj zabawy, jakby z obawy, że nie zdążą nacieszyć  się wszystkim.  Czasu było jednak dużo i każdy mógł skorzystać z wszystkich dostępnych zabaw.

Była wspinaczka, a następnie zjazd z wysokiej góry, skakanie na pięciopolowej trampolinie, zabawy w małpim gaju, wdrapywanie się na latarnię morską, gra w cymbergaja,  w bilard i piłkarzyki, budowanie z wielkich klocków, jeżdżenie po całym terenie na rozmaitych pojazdach. Były też propozycje dodatkowo płatne np. samochodziki, ale  cena nie była wygórowana (2 zł), więc i one cieszyły się dużym powodzeniem. Dzieci były cały czas w ruchu, intensywnie wykorzystując wszystkie atrakcje. Można tylko żałować, że w naszym regionie nie ma jeszcze podobnego parku rozrywki.