In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 
Użytkowników : 26
Artykułów : 3255
Zakładki : 6
Odsłon : 2433037

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne, podczas którego przedstawione zostaną możliwości pozyskania ze środków unijnych wsparcia na efektywność energetyczną, w tym kompleksową modernizację energetyczną wielorodzinnych budynków mieszkalnych opartych na systemie zarządzania energią - Pożyczka na Efektywność Energetyczną w sektorze mieszkaniowym.

 

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze; Pl. Ratuszowy 32/32a, w dniu 9 kwietnia 2019 r. w godzinach 10.00 - 13.00.

Program spotkania:
• źródła informacji o Funduszach Europejskich oraz oferta Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich;
• wsparcie UE na kompleksową modernizację energetyczną wielorodzinnych budynków mieszkalnych opartych na systemie zarządzania energią - Pożyczka na Efektywność Energetyczną w sektorze mieszkaniowym (działanie 3.3.d),
• zasady sporządzania audytów energetycznych ex-ante,
• wsparcie UE na projekty dotyczące modernizacji systemów grzewczych i odnawialne źródła energii – projekty grantowe; Regionalny Program Operacyjny Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, działanie 3.3.e.
Do udziału zapraszamy przedstawicieli spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz Towarzystw Budownictwa Społecznego z obszaru województwa dolnośląskiego, z wyłączeniem wspólnot i spółdzielni z obszaru Wrocławskiego Obszaru Funkcjonalnego.
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do 4 kwietnia 2019 r. zgłoszenia na adres pife.jeleniagora@dolnyslask.pl z podaniem imienia i nazwiska osoby uczestniczącej w spotkaniu. Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 75 764 94 66; 75 75 249 42.
Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.
Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania. Sala, w której odbędzie się spotkanie jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Organizator spotkania:
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Plac Ratuszowy 32/32a; 58-500 Jelenia Góra
tel. 75 764 94 66; 75 752 49 42
e-mail: pife.jeleniagora@dolnyslask.pl