In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 
Użytkowników : 26
Artykułów : 3272
Zakładki : 6
Odsłon : 2474829

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Od 1 marca dzieci i młodzież oraz studenci w każdym wieku nie muszą już posiadać biletów (w tym miesięcznych) na przejazd autobusami MZK (m.in. dotyczy to „dwójki”, która dojeżdża z Jeleniej Góry do Komarna). Za darmo będą jeździć też seniorzy po 70 roku życia.

W dniu 13 lutego 2019 r. Rada Miejska Jeleniej Góry podjęła uchwałę nr 37.V.2019 w sprawie cen i opłat za przewóz osób i bagażu pojazdami MZK sp. z o.o. w Jeleniej Górze. Gmina Janowice Wielkie jest stroną porozumienia międzygminnego i dokłada się finansowo do usług MZK, więc ustalenie cennika dotyczy także naszej gminy. Zachęcamy uprawnionych mieszkańców do korzystania z możliwości darmowej podróży!