In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3895342

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W Turnieju rozegranym 21 maja na janowickim Orliku wzięło udział 7 drużyn z Janowic Wielkich oraz innych wsi w naszej gminie. Atmosfera była gorąca, nie tylko za sprawą wysokiej temperatury powietrza (ok. 30 stopni). Puchar Wójta zdobyli "Juniorzy Janowice Wielkie", Puchar Pastora wywalczyła drużyna z Komarna, natomiast Puchar Sołtysa uzyskały "Stare Janowice". Dodatkowo najlepszym strzelcem Turnieju wybrano Mateusza Młodzińskiego, najlepszym bramkarzem - Szymona Chybiło, a nagrodę w kategorii fair play uzyskala drużyna z Komarna.

Zawody sędziował pan Leszek Boguszewski. Kibicowało kilkadziesiąt osób. Po zawodach uczestnicy i kibice pozostali na wspólnym poczęstunku.  Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Turnieju, w szczególności dyrekcji i pensjonariuszom Ośrodka Nowa Nadzieja oraz pani sołtys Zofii Dul za wkład pracy i zaangażowanie, a także sponsorom, którzy doposażyli imprezę: piekarni państwa Szpecht oraz sklepowi spożywczemu pani Iwony Pacocha.