In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3895332

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Błąd
  • [sigplus] Critical error: Image folder is expected to be a relative path w.r.t. the image base folder.

[sigplus] Critical error: Image folder is expected to be a relative path w.r.t. the image base folder.

W niedzielę 22 maja grupa ok. 40 członków i sympatyków Izersko-Karkonoskiego Towarzystwa Kolarskiego wybrała się na tradycyjną niedzielną wycieczkę - tym razem do naszej gminy. Rowerzyści zainteresowali się leżącym z dala od głównych szlaków Mniszkowem, gdzie chcieli zobaczyć dworek oraz posilić się kiełbaską z ognia w plenerze. Turyści ze sporym wysiłkiem pokonali górę i wjechali do Mniszkowa, gdzie zostali powitani przez przedstawiciela Gminy, poczęstowani wodą mineralną i obdarowani mapami i innymi materiałami promocyjnymi. Następnie zwiedzili XVIII-wieczny dworek (zwany także Domem Gwarków), po którym oprowadzili ich właściciela, państwo Krajewscy.

Po zwiedzaniu rowerzyści przejechali na teren Ośrodka "Piaskowy Koń", gdzie czekało już na nich ognisko przygotowane przez właścicielkę Ośrodka,  panią Poniatowską.  Jeleniogórscy rowerzyści zamierzają namówić do współpracy okoliczne gminy w celu stworzenia jednolitych oznakowań tras i wydawania materiałów promocyjnych pozwalających na dłuższe wędrówki po Ziemi Jeleniogórskiej. Liczą także na współpracę z Gminą Janowice Wielkie, która posiada świetne warunki do wytyczenia nowych szlaków.

{gallery}2011-05-23{/gallery}