In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3895306

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

12 maja 2011 roku  we Wrocławiu odbył się  finał konkursu   „ Moja okolica pięknieje dzięki RPO”  do którego startowało  70 szkół z całego regionu. Nasi finaliści zdobyli tam IV miejsce uzyskując 105 punktów na 120 możliwych do uzyskania. Konkurencja była silna i dobrze przygotowana.  Zabrakło zaledwie 1 punktu , by  zdobyć główną nagrodę, czyli wyjazd do Brukseli. Drużyna reprezentująca naszą szkołę, przygotowała pod kierunkiem p. M. Smektała projekt  unijny dotyczący Świątyni Wang, który  przedstawiła na finale. Uczniowie w mistrzowski sposób zaprezentowali humorystyczną scenkę teatralną , oraz piosenkę i spisali się na medal.

Niestety zawiódł sprzęt techniczny,  który uniemożliwił nam prawidłową prezentację filmu i nie pozwolił na zaprezentowanie  przygotowanej prezentacji multimedialnej przedstawiającej Świątynię Wang na uczniowskich fotografiach.
Uczniowie wrócili  jednak zadowoleni –„  z mp3”,  bogatsi o obszerną wiedzę dotyczącą wykorzystywania  funduszy unijnych na Dolnym Śląsku w ramach RPO WD.
W uroczystym finale  uczestniczył wicemarszałek Marek Łapiński  i przedstawiciel  biura poselskiego  Europosła   Piotra  Borysa – pod których honorowym patronatem
 odbył się tegoroczny konkurs.