In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3555
Zakładki : 6
Odsłon : 2758962

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Janowicach Wielkich zatrudni na zastępstwo (ok. 15 miesięcy) osobę do pracy na stanowisku Inspektora ds. Świadczeń rodzinnych, Funduszu alimentacyjnego, Świadczeń o charakterze socjalnym.

Zakres obowiązków: prowadzenie postępowań z zakresu świadczeń rodzinnych, funduszu alimentacyjnego, świadczeń o charakterze socjalnym, wydawania decyzji w tych sprawach, sporządzenie list wypłat świadczeń, sporządzanie sprawozdawczości itp.
Wymagane wykształcenie wyższe, wskazane doświadczenie w pracy w administracji. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Janowicach Wielkich tel. 75 75 15 533.
Początek zatrudnienia 6 grudzień 2018 r.


Kierownik GOPS
Małgorzata Gajewicz

 

Aktualizacja: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Janowicach Wielkich informuje, iż Nabór na zastępstwo (ok. 15 miesięcy) na stanowisku Inspektora ds. Świadczeń rodzinnych, Funduszu alimentacyjnego, świadczeń o charakterze socjalnym został zakończony. 
W wyniku rekrutacji do pracy w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Janowicach Wielkich na zastępstwo za pracownika nieobecnego wybrano p. Magdalenę Dudzinską zamieszkałą w Gminie Janowice Wielkie.

Kierownik GOPS
Małgorzata Gajewicz