In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 72 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3895393

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Gminny Zespół Szkół w Janowicach Wielkich odniósł  duży sukces w Ogólnopolskim Interdyscyplinarnym Konkursie Krajoznawczym "Mała Ojczyzna", mającym na celu m.in. promocję polskich wsi oraz pogłębianie wiedzy o historii, tradycji, kulturze i dorobku ludzi, którzy je zamieszkują.

W sobotę pojawiły się wyniki II etapu konkursu. Po wnikliwej analizie stron wsi zarejestrowanych w Interaktywnej Encyklopedii Wsi i Regionów jury postanowiło przyznać naszej szkole I miejsce z pośród wszystkich konkursowych wsi  z województwa dolnośląskiego. 25 maja rozstrzygnięty zostanie etap ogólnopolski. Wszystkie informacje dotyczące konkursu i naszej zwycięskiej wsi znajdują się na stronie www.wsiepolskie.pl. Zachęcamy do logowania się na stronie wsi, bo to zwiększy szanse szkoły na wygraną.  Honorowy patronat nad konkursem objęli: Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Minister Edukacji Narodowej Katarzyna Hall, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marek Sawicki. Patronem medialnym jest Polska Agencja Prasowa PAP.