In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 
Użytkowników : 26
Artykułów : 3150
Zakładki : 6
Odsłon : 2332332

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

9 października oficjalnie otwarty został nowo wyremontowany oddział fizjoterapii w Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym w Janowicach Wielkich. W uroczystości uczestniczył Marszalek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski, Dyrektor Szpitala Rafał Dyjur, Wójt Gminy Janowice Wielkie Kamil Kowalski, ks. Piotr Suska, kierownictwo i pracownicy placówki.

Janowicki szpital zyskał renomę na szczeblu ogólnokrajowym. Przyjeżdżają do niego pacjenci z całego kraju, czekając na pobyt czasem nawet ok. 3 lat. Świadczy to o tym, że placówka zyskała zaufanie chorych, charakteryzuje się wykwalifikowaną kadrą medyczną, a dodatkowo usytuowana jest w pięknych okolicznościach przyrody sprzyjających rekonwalescencji.
Zespól medyczny szpitala pracuje przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod, do pełni szczęścia personelu, a zgłasza pacjentów brakowało jedynie odpowiednich warunków. W związku z tym wyjątkowo cieszy remont oddział fizjoterapii, w który zainwestowano 800 000 zł. Wykonano szereg prac: nową instalację eklektyczną, wodno-kanalizacyjną, położono nowe posadzki, otynkowany ściany. Stworzono warunki, w których pacjenci mogą poczuć się w pełni komfortowo i prędko wracać do pełni zdrowia.
Warto wspomnieć, że standard obiektu stale ulega poprawie – w przeciągu ostatnich 3 lat w szpital zainwestowano blisko 5 mln. zł.
Zachęcamy do odsłuchania krótkich rozmów z uczestnikami wydarzenia na stronie internetowej Muzycznego Radia.

Tekst: K.R
Zdjęcia: Muzyczne Radio