In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 
Użytkowników : 26
Artykułów : 3150
Zakładki : 6
Odsłon : 2332328

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Wójt Gminy Janowice Wielkie, Kamil Kowalski wraz ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Janowicach Wielkich zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc dla pogorzelców poszkodowanych w pożarze, który miał miejsce w Piechowicach 8.10.2018 r. Dach nad głową straciło 12 rodzin, w tym strażak - ratownik, kolega strażaków z naszej jednostki, który rozpoczął akcję gaśniczą kamienicy, Paweł Morańda.

Paweł wraz żoną Moniką, spodziewają się dziecka, w pożarze stracili cały dorobek życia. Została uruchomiona pomoc  w postaci zbiórki pieniężnej na portalu https://zrzutka.pl/36yy8p
Osoby, którym nie jest obojetnych los pogorzelców oprócz wsparcia finansowego mogą przekazywać także rzeczy materialne: sprzęt agd, meble, pościel, ręczniki, odzież, wyprawkę dla noworodka oraz inne rzeczy niezbędne do codziennego życia. Dary można składać m.in w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Szklarskiej Porębie.