In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3895296

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Błąd
  • [sigplus] Critical error: Image folder is expected to be a relative path w.r.t. the image base folder.

[sigplus] Critical error: Image folder is expected to be a relative path w.r.t. the image base folder.

6 maja w Sali Kongresowej w Warszawie odbyła się XVIII Gala programu  „Szansa na Sukces”. Wystąpili w niej  laureaci i osoby wyróżnione w poszczególnych odcinkach programu emitowanego w programie II TVP oraz gwiazdy polskiej sceny, m.in. Doda, Beata Kozidrak z zespołem Bajm,  oraz zespół Ira. Jednym z uczestników Gali był mieszkaniec Janowic Wielkich – Pan Władysław Głoskowski.

Mimo ukończonych 73 lat p. Władysław jest niezwykle aktywnym człowiekiem. Niedawno był jednym z bohaterów projektu „Żywa Biblioteka” organizowanej przez Stowarzyszenie Centrum Inicjatyw  Unesco we współpracy z Książnicą Karkonoską. Na co dzień śpiewa w zespole „Różanka”, udziela się też w świetlicy wiejskiej „Rudawy”.

W Gali „Szansy na Sukces” , przed blisko 3 tysiącami  widzów Pan Głoskowski zaśpiewał piosenkę zespołu „Ira” – „Wiara”. Występ Janowiczanina przyjęto gromkimi brawami.  Pan Władysław wręczył prowadzącemu program Wojciechowi Mannowi pamiątkowy kubek janowicki z nadrukiem Zamku Bolczów.

Występ Władysława Głoskowskiego oraz pierwszą część  Gali  będzie można obejrzeć w sobotę 4 czerwca w II programie TVP o godz. 20.00. Druga część będzie pokazana tydzień później –  11.06.

Dziękujemy za zdjęcia  z występu,  otrzymaliśmy je od Pani Wiesławy Schmitz, mieszkanki Janowic Wielkich, która  towarzyszyła Panu Głoskowskiemu i jego żonie Annie w całej eskapadzie do Warszawy.

{gallery}2011-05-09a{/gallery}