In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3895294

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Dnia  30 kwietnia 2011 r. odbyło się  sprzątanie Zamku Bolczów. Akcja  jak  co  roku  została  zainicjowana przez  Stowarzyszenie  "Mieszkańcy  Gminie". Uczestniczyli w niej członkowie Stowarzyszenia , mieszkańcy Gminy Janowice Wlk ,pracownicy  Nadleśnictwa Śnieżka oraz   pracownicy  Urzędu Gminy.

Wspólnymi siłami zostały usunięte zalegające od jesieni opadłe liście , wyzbierane zostały również wszelkie śmieci z zamku i terenów mu podległych. Cieszymy  się że ta inicjatywa trwająca  już  od  wielu  lat znajduje  ciągle   nowych zwolenników.Zamek Bolczów  jest  niewątpliwie jedną z największych atrakcji turystycznych w naszej gminie.  Akcja zakończyła  się pieczeniem kiełbasek. Szczególne i gorące podziękowania  dla wspaniałych turystów  którzy  wsparli akcję i dołączyli do prac porządkowych .