In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 
Użytkowników : 23
Artykułów : 2999
Zakładki : 6
Odsłon : 2225095

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Zawiadomienie

Zarząd Powiatu Jeleniogórskiego ogłasza konsultacje społeczne w sprawie zmiany granic administracyjnych Powiatu Jeleniogórskiego polegającej na włączeniu Gminy Wojcieszów do Powiatu Jeleniogórskiego.

 

I. PRZEDMIOT I TERMIN
1. Przedmiotem konsultacji jest wyrażenie i poznanie opinii ogółu pełnoletnich mieszkańców Powiatu Jeleniogórskiego w przedmiocie wniosku mieszkańców Gminy Wojcieszów o przyłączenie Gminy Wojcieszów do Powiatu Jeleniogórskiego.
2. Uprawnionymi do udziału w konsultacjach są osoby pełnoletnie mające miejsce zamieszkania na terenie Powiatu Jeleniogórskiego.
3. Termin konsultacji: 10 sierpnia 2018 r. - 24 sierpnia 2018 r.

II. TRYB, ZASADY I FORMY UDZIAŁU
1. Zawiadomienie oraz formularz ankietowy zamieszczony jest na stronie internetowej Powiatu Jeleniogórskiego, w Biuletynie Informacji Publicznej oraz dostępny jest w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze, ul. Kochanowskiego 10, pok. nr 10 (parter), a także w urzędach miast i gmin wchodzących w skład Powiatu Jeleniogórskiego.
2. Konsultacje polegają na wypełnieniu formularza zapytania ankietowego.
3. Wypełniony formularz ankietowy można składać osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze przy ul. Kochanowskiego 10 – pok. nr 10 (parter), wysłanie w formie elektronicznej skanu formularza na adres e-mail m.chabros@powiat.jeleniogorski.pl ze wskazaniem w tytule „konsultacje społeczne w sprawie zmiany granic Powiatu Jeleniogórskiego” lub przesłanie za pośrednictwem platformy ePUAP na skrzynkę odbiorczą Starostwa Powiatowego.
4. Informacje w sprawie konsultacji można uzyskać w Starostwie Powiatowym w Jeleniej Górze przy ul. Kochanowskiego 10, Wydział Organizacyjny pok. nr 10 (parter) lub telefonicznie pod numerem 75 6473134.
5. Wyniki konsultacji zostaną przekazane Radzie Powiatu Jeleniogórskiego oraz podane do publicznej wiadomości do dnia 30 sierpnia 2018 r.

Uchwała nr 228/693/2018 Zarządu Powiatu Jeleniogórskiegoz dnia 31 lipca 2018 r.

ANKIETA