In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3895291

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Błąd
  • [sigplus] Critical error: Image folder is expected to be a relative path w.r.t. the image base folder.

[sigplus] Critical error: Image folder is expected to be a relative path w.r.t. the image base folder.

Gminna Biblioteka Publiczna filia w Trzcińsku , zaprasza w czasie pracy biblioteki od obejrzenia wystawy fotograficznej mieszczącej się w bibliotece pt. „ Trzcińsko – Impresje „. Zdjęcia wykonał i oprawił w ramy  Egon Hoecker. Spacery po  naszej wsi i okolicznych lasach zaowocowały serią zdjęć.

Egon Hoecker informatyk z Berlina odwiedził po raz pierwszy Trzcińsko w 2009r. Zachwycony pięknem przyrody za pomocą migawki aparatu fotograficznego utrwalił swoje obserwacje. Odkrył wiele ciekawych i pięknych miejsc. Z 300 zrobionych zdjęć wybrał 20 zdjęć do zaprezentowania mieszkańcom Trzcińska . Biblioteka otrzymała również 3 rysunki wykonane węglem. Serdecznie zapraszamy . {gallery}2011-04-21{/gallery}