In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3555
Zakładki : 6
Odsłon : 2758863

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Wójt ogłasza nabór kandydatów do Gminnej Rady Seniorów powołanej uchwałą Nr XXXVI/174/2018 Rady Gminy Janowice Wielkie z dnia 19 kwietnia 2018 r. w sprawie powołania Gminnej Rady Seniorów w Janowicach Wielkich i nadania jej statutu.

Tekst uchwały (w tym statut Rady) znajduje się na stronie internetowej Gminy oraz na podstronie BIP (zakładka: Gminna Rada Seniorów), wydruk dostępny jest także w Biurze Rady Gminy w Urzędzie Gminy, ul. Kolejowa 2, Janowice Wielkie.
Gminną Rada Seniorów powołuje się w celu reprezentowania potrzeb i interesów osób starszych, które zamieszkują na terenie Gminy. Członkowie Rady pełnią swoją funkcję nieodpłatnie. Kandydatów na 5-letnią kadencję zgłaszają mieszkańcy albo organizacje na wzorze zgłoszenia stanowiącym załącznik nr 1 oraz nr 2 do Statutu. Kandydat zobowiązany jest do podpisania oświadczenia stanowiącego załącznik nr 3 do Statutu. Zgłoszenia kandydatów dokonuje się (osobiście lub za pośrednictwem poczty) w sekretariacie Urzędu Gminy w Janowicach Wlk. w terminie do 29 czerwca 2018 r.
Zebranie seniorów (osób, które ukończyły 55 lat) celem przeprowadzenia wyborów do Rady planuje się przeprowadzić w dniu 16 lipca o godz. 15.00 w Sali OSP przy ul. Kolejowej 2A w Janowicach Wielkich. Na zebraniu wyborczym zostaną wybrani 3 członkowie komisji skrutacyjnej. W sytuacji zgłoszenia nie więcej niż 7 kandydatów, po wyznaczaniu terminu dodatkowego do zgłoszeń, zebrania nie przeprowadza się.

Wójt Gminy Janowice Wielkie
/ - / Kamil Kowalski


Janowice Wielkie, dnia 08.06.2018 r.

UCHWAŁA

ZAŁ. NR 1 DO STATUTU

ZAŁ. NR 2 DO STATUTU

ZAŁ. NR 3 DO STATUTU