In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3677
Zakładki : 6
Odsłon : 3895355

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Dnia 04.04.2011.  odbyła  się  społeczna akcja  zainicjowana przez kilkoro  mieszkańców  Naszej Gminy. Ufundowali  oni  drzewka  i  pomogli  wykopać  doły  pod  sadzonki. Całość akcji odbyła  się  pod patronatem  Wójta Gminy Kamila  Kowalskiego oraz  pracowników  gminnych.

 Wyrażamy  gorącą nadzieję że nowe jarząby na stałe  zagoszczą  w  naszym  krajobrazie , zostaną  otoczone opieką przez mieszkańców  i  stanowić  będą  pierwszy  krok  ku  odmłodzeniu  pomnika  przyrody jakim jest Aleja Jarząba Szwedzkiego .