In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 
Użytkowników : 23
Artykułów : 2968
Zakładki : 6
Odsłon : 2202627

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W Dniu Edukacji Narodowej życzę wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty pracującym w Szkole Podstawowej im. Wandy Rutkiewicz i Przedszkolu Publicznym oraz także w innych placówkach oświatowych poza granicami naszej gminy i emerytowanym przedstawicielom Grona Pedagogicznego, którzy swoją działalność zawodową poświęcali kształceniu i wychowywaniu nowych pokoleń – satysfakcji i wyrazów uznania lokalnej społeczności. Życzę Państwu wszelkiej pomyślności, zdrowia, niegasnącego zapału w pracy.

Niech Dzień Edukacji Narodowej jak wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne, spokojne, pełne zadowolenia.
Składam Państwu najgłębsze wyrazu szacunku za wzięcie odpowiedzialności za edukację i kształtowanie dobrych postaw wśród dzieci i młodzieży.
Dziękuję za dbałość w wykonywaniu obowiązków, przyczynianie się do sukcesów uczniów i pięknych wydarzeń w janowickiej szkole, o których słuch każdorazowo sprawia mi wiele radości.
Cieple słowa pragnę także skierować do Pracowników Administracji i Obsługi, zapewniających bezpieczeństwo i komfort uczniom i nauczycielom, dbających o wyposażenie, dokumenty szkolne i porządek – Wasza praca przyczynia się do sukcesu janowickiego szkolnictwa.
W dniu Waszego święta dziękuję za trud pracy, cierpliwość, opiekę nad kolejnymi pokoleniami życząc jednocześnie szczęścia w życiu osobistym.

Kamil Kowalski

Wójt Gminy Janowice Wielkie