In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 
Użytkowników : 5
Artykułów : 2223
Zakładki : 6
Odsłon : 1366890

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

plinki

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

23 kwietnia 2017 roku, o godzinie 20:15 w Browarze Miedzianka, odbędzie się premiera spektaklu plenerowego pt.: "Miedzianka- przestrzeń czasu".


Z uwagi na to, że spektakl częściowo odbywał się będzie w pomieszczeniu zamkniętym, a częściowo w plenerze, widzowie proszeni są o ciepły ubiór trekkingowy.  
Czas trwania spektaklu: 1 godzina, 20 minut.
Liczba miejsc jesy ograniczona (60 osób), w zwiazku z czym obowiązuje wcześniejsza rezerwacja mailowa pod adresem:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Rezrwujący otrzyma  e-mail zwrotny, a w dniu spektaklu podokonaniu platności biletu imienny. Bilety na spektakl można nabyć tylko i wyłącznie po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji mailowej,lub  w dniu spektaklu w Browarze Miedzianka, tj. 23.04.2017 do godziny 20:00. Inna forma nie będzie respektowana.
Cena biletu: 30zł
Teatr Korkontoi informuje, że nie jest to przedsięwzięcie jednorazowe i wkrótce na oficjalnym profilu Facebook - Teatr Korkontoi pojawią się kolejne terminy.
Ubezpieczenie NW we własnym zakresie.

Tekst i plakat: Teatr Korkontoi