In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3630
Zakładki : 6
Odsłon : 2853049

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Od początku lutego Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości walczy o dotację na ogrodzenie, monitoring  oraz odnowienie placu zabaw przy świetlicy wiejskiej „Rudawy” w Janowicach Wielkich. Na razie plac służy za pijalnię alkoholu i bez ogrodzenia go i zamykania nie mamy szans na opanowanie problemu.

W konkursie Fundacji „Aviva” bierze udział ponad 400 projektów z całej Polski. W głosowaniu internautów projekt „KOLOROWO I BEZPIECZNIE” plasuje się na piątym miejscu w ogólnej klasyfikacji. W ostatnim tygodniu nadrobiliśmy do czwartego miejsca aż 900 punktów i tylko ok. 550 głosów brakuje, aby awansować na 4 pozycję. Ogromnie zależy nam na jak najlepszym miejscu w czołówce, aby przejść do finału, gdzie będzie nas oceniać Jury, dlatego też bardzo prosimy o głosowanie na nasz projekt.

Codziennie dostajemy po kilkaset głosów. Każdy głos jest dla nas bardzo ważny!

Głosować można codziennie tutaj: https://todlamniewazne.pl/inicjatywa,248,kolorowo-i-bezpiecznie.html   z 4 adresów e-mail (przy jednym IP internetowym). Pozostało jeszcze tylko kilka dni.

Ułatwieniem jest dołączenie do wydarzenia na portalu Facebook: ZAGŁOSUJ CODZIENNIE NA ODNOWIENIE PLACU ZABAW PRZY ŚWIETLICY W JANOWICACH https://www.facebook.com/events/499008713543144/ , gdzie jest podany link do głosowania oraz dodawane są codziennie przypomnienia.

Prosimy o wsparcie naszego projektu przez te ostatnie dni i JEŚLI TO MOŻLIWE – CODZIENNE GŁOSOWANIE do piątku, 28 marca.