In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3630
Zakładki : 6
Odsłon : 2853164

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

10 grudnia 2013 roku w auli Gminnego Zespołu Szkół w Janowicach Wielkich miało miejsce przedstawienie pt. "Dajmy Radość Dzieciom w Święta". Wystąpili w nim: Wójt Gminy, Sekretarz Gminy, Skarbnik Gminy, pracownicy Urzędu Gminy, Ksiądz Proboszcz z Janowic Wielkich, pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, przedstawiciele Rady Gminy oraz Rady Sołeckiej. Śpiewem występ uświetniła Patrycja Skorupińska, zespół ze szkoły oraz dzieci z przedszkola. Celem  przedstawienia była zbiórka pieniędzy na zakup materiałów edukacyjnych dla gminnego przedszkola w Janowicach Wielkich. Dla gości został również przygotowany poczęstunek w postaci słodkich wypieków, które przygotowały gospodynie z terenu gminy. 

Frekwencja przeszła wszelkie oczekiwania organizatorów.  Przedstawienie obejrzało ponad 300 osób (spora grupa przybyłych nie zmieściła się w sali i oglądała występ z korytarza). Janowiczanie, ale i widzowie spoza naszej gminy, nie tylko dopisali obecnością ale okazali się również bardzo szczodrzy. Do puszek podczas występu trafiło dokładnie 2716,00 zł, co pozwoli na zakup wielu wspaniałych zabawek i pomocy dydaktycznych dla wychowanków przedszkola. 

Przedstawienie oraz obsada przypadła do gustu widzom, którzy raz po raz wybuchali salwą śmiechu oraz nagradzali aktorów gromkimi brawami. Wielu jednak uważało, że ponad godzinne przedstawienie było stanowczo za krótkie. 

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom, aktorom oraz ludziom dobrej woli, którzy wspomogli organizację przedstawienia. Dziękujemy również Teatrowi im. Cypriana Kamila Norwida z Jeleniej Góry za bezpłatne wypożyczenie strojów do przedstawienia! 

foto: Natalia Poniatowska - Wasiak