In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3630
Zakładki : 6
Odsłon : 2853213

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

W ostatnią sobotę listopada w świetlicy wiejskiej „Rudawy” odbył się Pokaz Talentów przygotowany w ramach projektu „Odkryj swój talent !”, który jest dofinansowany przez Fundację Tesco Dzieciom. Pierwsze informacje o możliwości zaprezentowania się w Pokazie Talentów pojawiły się kilka tygodni temu i przez ten czas dzieci i młodzież mieli czas, aby solidnie przygotować się do udziału w imprezie.

Organizatorzy – świetlica „Rudawy” oraz Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości wyszli z założenia, że wolą wspierać talenty, niż je porównywać i oceniać, dlatego też impreza nie miała charakteru konkursu. Spotkanie poprowadziła Karolina Przykłota – członkini stowarzyszenia. Na początku imprezy Wójt Gminy – Pan Kamil Kowalski życzył młodym wytrwałości i sukcesów w rozwijaniu talentów. Młodzi mieszkańcy gminy zaprezentowali szeroki wachlarz możliwości – dopuszczano prezentację umiejętności wokalnych, muzycznych, recytatorskich, plastycznych, sprawnościowych itp. Niektórzy mieli tremę, dla wielu osób był to pierwszy występ, tym bardziej więc należą się gratulacje.
Każdy uczestnik pokazu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek.
Impreza wejdzie do kalendarza corocznych, cyklicznych imprez w naszej gminie.