In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości 
Użytkowników : 5
Artykułów : 2047
Zakładki : 6
Odsłon : 1207987

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

plinki

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

OGŁOSZENIE    

Uprzejmie informuję, że dnia 28.02.2017 r. (wtorek) o godzinie 17:00 w Świetlicy Wiejskiej w Komarnie nr 88 odbędzie się Zebranie Wiejskie.

Więcej…

Podczas Sesji Rady Gminy w Janowicach Wielkich, która odbyła się na 23.02.2017 r. Rada Gminy podjęła uchwałę dotyczącą zmiany nazwy ulicy Świerczewskiego w Janowicach Wielkich. Uchwalono iż:

Więcej…

Stowarzyszenie EURO - CINCRET, wrocławska organizacja pozarządowa działająca od 2003 r. w obszarze aktywizacji zawodowej, kształcenia, podnoszenia kwalifikacji zawodowych, promocji przedsiębiorczości i samozatrudnienia zachęca do zapoznania się z projektem pn. „Szansa na sukces - kompleksowy program wsparcia samozatrudnienia”.

Więcej…

Klub Sportowy GLKS „Rudawy” organizuje wyjazd na mecz Polskiej Ekstraklasy Zagłębie Lubin – Legia Warszawa. Mecz odbędzie się 3 marca 2017 r. o godz. 20:30 w Lubinie. Koszt wyjazdu obejmujący przejazd oraz bilet wstępu wynosi: dla osoby dorosłej 40 zł, dla dziecka 30 zł.
Zapisów można dokonywać u p. Sławomira Skalanego (796 168 323) do dnia 22.02.2017 r.

Zawiadomienie

zawiadamiam, że w dniu 16 marca 2017 roku (czwartek) o godz. 9:00  w sali numer 15 Urzędu Gminy Janowice Wielkie, ul. Kolejowa 2 odbędzie się Posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy w Janowicach Wielkich.


PRZEWODNICZĄCY KOMISJI REWIZYJNEJ
RADY GMINY JANOWICE WIELKIE 
/-/ Stanisław Tatarzyn

Zawiadomienie

zawiadamiam, że w dniu 9 marca 2017 roku (czwartek) o godz. 9:00  w sali numer 15 Urzędu Gminy Janowice Wielkie, ul. Kolejowa 2 odbędzie się Posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy w Janowicach Wielkich.


PRZEWODNICZĄCY KOMISJI REWIZYJNEJ
RADY GMINY JANOWICE WIELKIE 
/-/ Stanisław Tatarzyn

Centrum Doradczo - Szkoleniowe Optimum oferuje bezpłatne kurysy języków obcych. Szczegóły poniżej.

Więcej…

Pani Sołtys, Rada Sołecka oraz świetlica w Trzcińsku zapraszają wszystkie dzieci na zabawę karnawałową, która odbędzie się w przyszły czwartek, 23 lutego, o godz. 15:00.

Zawiadomienie

zawiadamiam, że w dniu 21 lutego 2017 (wtorek) roku o godz. 9:00 w sali biblioteki w Gminnym Zespole Szkół im. Wandy Rutkiewicz w Janowicach Wielkich odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetu Infrastruktury Komunalnej Rady Gminy w Janowicach Wielkich. 

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI BUDŹETU
INFRASTRUKTURY KOMUNALNEJ
RADY GMINY JANOWICE WIELKIE 
/-/ Piotr Gołębski

PRZEWODNICZĄCY RADY GMINY W JANOWICACH WIELKICH
PODAJE DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI, ŻE
W DNIU 23 LUTEGO 2017 ROKU (CZWARTEK) o godz. 10:00
W SALI KONFERENCYJNEJ OSP W JANOWICACH WIELKICH UL. KOLEJOWA 2a
odbędzie się XXVI sesja
Rady Gminy w Janowicach Wielkich,
której porządek obrad przedstawia się następująco:

Więcej…

Tauron Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej Górze informuje, iż z powodu prac serwisowo - technicznych wystąpią przerwy w dostawie prądu 21.02.2017 r. w godz.: 9:00-11:30 w miejscowości Komarno.

Zdobywcy Korony Maratonów Polskich, aby uzyskać zaszczytny tytuł muszą ukończyć pięć maratonów: Maraton w Dębnie, Cracovia Maraton, Wrocław Maraton, Maraton Warszawski, Poznań Maraton – w ciągu 24 miesięcy, licząc od daty pierwszego ukończonego maratonu zgłaszanego we wniosku. Kolejność maratonów jest dowolna.

Więcej…

Po raz kolejny zespół Urzędu Gminy wspomagany przez nauczycieli, mieszkańców, społeczników i inne, ważne w gminie osoby wystawił swoje coroczne przedstawienie. Tym razem na warsztat wzięliśmy wszystkim dobrze znaną baśń o Czerwonym Kapturku.
Dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogli być z nami obecni podczas przedstawienia i tych, którzy chcieliby zobaczyć baśń w naszym wykonaniu jeszcze raz prezentujemy film.

Więcej…

W sobotę. 11 lutego br. we Wrocławiu odbył się 17 Zimowy Bieg Piasta i Bieg Walentynkowy. Trasę stanowiły dwie, pięciokilometrowe pętle pomiędzy mostami: Jagiellońskimi i Chrobrego.
W zawodach wzięli udział reprezentanci Janowic Wielkich: Krystyna Świerk, Stanisław Świerk oraz Tomasz Mydłowski.

Więcej…