In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości 
Użytkowników : 5
Artykułów : 2081
Zakładki : 6
Odsłon : 1243817

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

plinki

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Informujemy o możliwości wzięcia udziału w bezpłatnym kursie języka angielskiego z certyfikacją. m Projekt pn.:" Kompetencje z jezyka angielskiego sposobem na wspólczesny rynek pracy" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramachEuropejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej…

Informujemy o możliwości zdobycia kwalifikacji z języka niemieckiego.  Bezpłatny kurs pn.: "Zdobądź kwalifikacje z języka niemieckiego" sfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.  

Więcej…

„Moja Stefa Wpływu”, to projekt unijny organizowany dla młodych mieszkańców Dolnego Śląska, w tym dla osób niepełnosprawnych.  Stwarza on olbrzymie możliwości na zdobycie nowych kwalifikacji, umiejętności zawodowych oraz doświadczenia zawodowego podczas stażu.

Więcej…

Zawiadomienie

zawiadamiam, że w dniu 27 marca 2017 roku (poniedziałek)  o godz. 10:00 w sali konferencyjnej OSP w Janowicach Wielkich ul. Kolejowa 2a odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetu Infrastruktury Komunalnej Rady Gminy w Janowicach Wielkich.

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI BUDŹETU
INFRASTRUKTURY KOMUNALNEJ
RADY GMINY JANOWICE WIELKIE 
/-/ Piotr Gołębski


PRZEWODNICZĄCY RADY GMINY W JANOWICACH WIELKICH
PODAJE DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI, ŻE
W DNIU 30 MARCA 2017 ROKU (CZWARTEK) o godz. 10:00
W SALI KONFERENCYJNEJ OSP W JANOWICACH WIELKICH UL. KOLEJOWA 2a
odbędzie się XXVII sesja
Rady Gminy w Janowicach Wielkich,
której porządek obrad przedstawia się następująco:

Więcej…

Urząd Gminy Janowice Wielkie informuje, że dnia 01.04.2017 r. (sobota) odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych.

Zawiadomienie

zawiadamiam, że w dniu 6 kwietnia 2017 roku (czwartek)  o godz. 9:00 w sali numer 15 Urzędu Gminy Janowice Wielkie, ul. Kolejowa 2 odbędzie się Posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy w Janowicach Wielkich.


Przewodniczący Komisji  Rewizyjnej
Rady Gminy Janowice Wielkie
/-/ Stanisław Tatarzyn

23 kwietnia 2017 roku, o godzinie 20:15 w Browarze Miedzianka, odbędzie się premiera spektaklu plenerowego pt.: "Miedzianka- przestrzeń czasu".

Więcej…

"Warsztat Chwastożercy Slow Food - rekonstrukcje kulinarne" to spotkanie osób zainteresowanych roślinami zielnymi, które były dawniej warzywami nieuprawnymi, chwastami jadanymi.

Więcej…

W gminie działa program pomocy kotom wolno żyjącym. Można się zgłosić do Urzędu na opiekuna tych zwierząt. Rozdawana jest karma na zimę, możliwa jest sterylizacja lub kastracja zwierząt na koszt Gminy po uprzednim zgłoszeniu.

Więcej…

Tauron Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej Górze informuje, iż z powodu prac serwisowo - technicznych wystąpią przerwy w dostawie prądu w Radomierzu na działce budowlanej 503/1, maszt antenowy 15 marca br. w godznach 8:00-13:00.

Na przełomie lutego i marca janowiccy biegacze wzięli udział w dwóch biegach: Bieg Wilczym Tropem w Kowarach, w którym zadebiutowała p. Maria Markowiak oraz WROACITV we Wrocławiu. Ciekawostką jest, że pierwszy z wymienionych biegów odbywał się bez pomiaru czasu i klasyfikacji, a wszyscy zawodnicy mieli jednakowy numer startowy 1963. 
Drugi z biegów na podium zakończyła p. Krystyna Świerk zdobywając drugie miejsce w swojej kategorii.

Więcej…

Serdecznie zapraszamy Panie na spotkanie z okazji Dnia Kobiet w świetlicy wiejskiej "Rudawy", w czwartek 9 marca o godz. 16.00. Wystąpią zespoły Bolczowianie oraz Rudawianie. Towarzystwo Panów będzie mile widziane!

Informujemy, że Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Ducha Gór ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy w biurze LGD Partnerstwo Ducha Gór w Karpaczu, przy ul. Konstytucji 3 Maja 25.

Więcej…