In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Użytkowników : 27
Artykułów : 3343
Zakładki : 6
Odsłon : 2523798

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

esesja

mapagminy1

piec1a

 

 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Z okazji pięćdziesiątej rocznicy ślubu Wójt w imieniu Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudy wręczył Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie Państwu Katarzynie i Kazimierzowi Chudzińskim.

Więcej…

7 grudnia duża grupa dzieci (58 osób) z sołectwa Janowice Wielkie pojechała wraz z Sołtysem, przedstawicielami Rady Sołeckiej i licznie zgromadzonymi opiekunami do Zdrojowego Teatru Animacji w Cieplicach obejrzeć sztukę pt. „Kot w butach”. Wyjazd był zorganizowany w ramach sołeckich mikołajek.

Więcej…

OGŁOSZENIE:
URZĄD GMINY I GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ NIECZYNNE W DNIU 24 GRUDNIA

Urząd Gminy i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w dniu 24 grudnia 2019 r. będą nieczynne. Nieczynna będzie również kasa UG znajdująca się w punkcie bankowym Monetia w budynku Urzędu. Pracownicy UG i GOPS będą przebywać na urlopie. Przepraszamy za utrudnienia.
Jednocześnie informujemy, że Urząd Gminy, GOPS, kasa bankowa Monetia będą pracować w piątek 27 grudnia br. w zwykłych godzinach urzędowania.


M. Kamiński
Sekretarz Gminy

Janowice Wielkie, dnia 12.12.2019 r.

W poniedziałek (9.12.2019) zakończyły się prace na 2 drogach gminnych. Środki na ten cel w 60% pochodziły z Funduszu Dróg Samorządowych, pozostałą część pokryła gmina.

Więcej…

Tauron Dystrybucja S.A. Oddział w Jeleniej Górze informuje, iż z powodu prac serwisowo - technicznych w dniu 17.12.2019 r. w godz. 08:00 - 09:00 w Janowicach Wielkich (ul. 1 Maja 6, od 18 do 25, Parkowa 4 A, Pionierska od 1 do 24, Demokratów od 1 do 5, garaż) nastąpią przerwy w dostawie prądu.

pieczenie pierników

świetlica w trzcińsku zaprasza na

Zawiadomienie

Zawiadamiam, że w dniu 13 grudnia 2019 roku (piątek) o godz. 13:00 w sali konferencyjnej OSP w Janowicach Wielkich ul. Kolejowa 2a, odbędzie się posiedzenie Komisji Budżetu i Infrastruktury Komunalnej Rady Gminy w Janowicach Wielkich

Przewodniczący Komisji Budżetu i 
Infrastruktury Komunalnej
Rady Gminy w  Janowicach Wielkich 
/-/ Bartosz Dul

PRZECZYTAJ

Gmina Janowice Wielkie zaprasza do składania ofert na wykonanie rocznych przeglądów budynków Gminnych. Oferty należy składać mailowo lub osobiście w siedzibie Urzędu Gminy do piątku 13.12.2019 r. do godziny 10:00

ZAPYTANIE OFERTOWE

 

Z dniem 31 grudnia 2019 r. Gmina Janowice Wielkie zaprzestaje dopłacania do przewozów autobusowych łączących Trzcińsko z Jelenią Górą. Dotychczas usługa jedynego chętnego przewoźnika kosztowała 28,5 tys. zł rocznie, oferta zaproponowana na nowy okres wynosiłaby ok. 77,8 tys. zł rocznie, czyli stanowczo powyżej możliwości płatniczych Gminy.

Więcej…

kopia projektu holiday sale - wykonano za pomocą postermywall-1

GLKS „Rudawy” w osobie Prezesa, Sławomira Skalanego po raz drugi wystartował w naborze wniosków o dofinansowanie w ramach programu „Klub” – edycja 2019 ogłoszonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Podobnie jak w roku ubiegłym udało się zdobyć dofinansowanie.

Więcej…

merry (1)