In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

it2012

podatki

rada

smieci

Naszą witrynę przegląda teraz 84 gości 
Użytkowników : 5
Artykułów : 2138
Zakładki : 6
Odsłon : 1289855

dzeilnicowy 

kryzys  

dzeilnicowy  

liczby

plinki

mapagminy1

wies

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

We wtorek, 25 kwietnia 2017 r. w Jaworzynie Śląskiej odbyły się wojewódzkie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej z edycji „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM" . 

Głównym celem tego Turnieju jest popularyzowanie przepisów przeciwpożarowych.

Więcej…

Zapraszamy na spotkania zaplanowane w Gminie Janowice Wielkie w ramach realizacji projektu Gminne Rady Seniorów w Powiecie Jeleniogórskim.
Spotkania odbędą się w Świetlicy Wiejskiej RUDAWY w Janowicach Wielkich, przy ul. 1 Maja 25.
Terminy spotkań:

Więcej…

OGŁOSZENIE:
URZĄD GMINY I GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ NIECZYNNE W DNIU 2 MAJA 2017 R.

Urząd Gminy i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w dniu 2 maja 2017 r. (wtorek) będą nieczynne. Nieczynna będzie również kasa UG znajdująca się w punkcie bankowym Monetia w budynku Urzędu. Pracownicy UG i GOPS będą przebywać na urlopie. Prowadzony będzie tylko dyżur USC w pilnych sprawach dotyczących zgonów. Telefon do kontaktu: 604 640 712. Przepraszamy za utrudnienia.

M. Kamiński
Sekretarz Gminy
Janowice Wielkie, dnia 25.04.2017 r.

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 25 maja (czwartek) 2017 roku o godzinie 9:00 w sali nr 15 w Urzędzie Gminy w Janowicach Wielkich ul. Kolejowa 2 odbędzie się Posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy w Janowicach Wielkich.

 

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Rady Gminy Janowice Wielkie
Stanisław Tatarzyn

PRZEWODNICZĄCY
RADY GMINY W JANOWICACH WIELKICH

Podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 28 kwietnia (piątek) 2017 r. o godz. 9:00 w sali konferencyjnej OSP w Janowicach Wielkich ul. Kolejowa 2a odbędzie się XXVIII Nadzyczajna Sesja Rady Gminy w Janowicach Wielkich, której porządek obrad przedstawia się następująco: 

Więcej…

W dniu 28 kwietnia (piątek) o godz. 17:30 obędzie się Zebranie Wiejskie. Głównym tematem spotkania będzie sprawa dotycząca zmian zagospodarowania funduszu sołeckiego w 2017 roku.

Więcej…

LGD Partnerstwo Ducha Gór zaprasza na Spotkania informacyjno-szkoleniowe dla Organizacji Pozarządowych dotyczące Dobrych Praktyk:

Więcej…

LGD Partnerstwo Ducha Gór zaprasza na konferencję inaugurującą projekt "Gminne Rady Seniorów powiatu jeleniogórskiego", która odbędzie się w dniu 26. kwietnia 2017 r. w Mysłakowicach w Gminnym Ośrodku Kultury w godzinach 10.00-14.00.

Więcej…

OGŁOSZENIE:
Most zamknięty


Urząd Gminy informuje, że w okresie 18.04.2017 r. - 31.05.2017 r. most pomiędzy ul. Partyzantów a ul. Leśną w Janowicach Wielkich będzie zamknięty z powodu remontu.

Więcej…

Informujemy, iż w bieżącym roku nastąpią zmiany w harmonogramie funkcjonowania Gminnej Informacji Turystycznej - Wieży Widokowej w Radomierzu.
Sezon rozpocznie się 29 kwietnia i będzie trwał do 1 października.

Więcej…

Minęło parę lat od momentu pierwszych rozmów o uczniowskich szafkach - wiadomo nie wszystko dzieje się natychmiast, ale podobno prezent długo oczekiwany smakuje lepiej. W dniu 10 kwietnia uczniowie klas IV - VI szkoły podstawowej oraz klas gimnazjum otrzymali własne szafki.

Więcej…

W dniu 9.04.2017 r. o godz 15.00 na placu przy boisku sołeckim odbyła się zabawa dla dzieci pt.: "Poszukiwanie wielkanocnego zajączka".

Więcej…

6 kwietnia 2017 we Wrocławiu na Uniwersytecie Przyrodniczym, w Auli Jana Pawła II odbyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów laureatom konkursu „zDolny Ślązaczek”.
Z wielką dumą i radością informujemy, że jednym z uczestników był uczeń janowickiej szkoły: Juliusz Ameljan - Kowalski.

Więcej…