In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości 

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter, aby dostawać regularnie informacje o wydarzeniach w naszej gminie

cz

Piękne tatuaże z henny wykonywała będzie pracownica jednej z naszych Partnerek Wydarzenia - p. Teresy Radkiewicz z Karpacza, natomiast dziecięce buźki pomalują przedstawicie Sołectwa Janowice Wielkie.

Fantastyczną zabawę dzieciom w kulach wodnych w ogromnym, kolorowym, dmuchanym basenie oraz w "salonie piękności" zapewni Pani Dorota Paszek.

Przepyszną, kolorową watę cukrową oraz popcorn podobnie jak w ubiegłym roku będzie serwował mieszkaniec Janowic Wielkich, Damian Bolinowski!

O to, aby nikt podczas Święta Gminy Janowice Wielkie nie był głodny ani spragniony zadba firma Tramp, restauracja i pokoje gościnne z Jeleniej Góry - Sobieszowa.
Na uczestników wydarzenia będzie czekał m.in: bogato zaopatrzony foodtruck, stanowiska grillowe, oraz bar ze złotym trunkiem.

TRAMP

"Taniec z wiankami" to lekcja zumby poprowadzona przez fantastyczną intruktorkę zumby, tańczącą m.in w Fabryka Fitness Club i w Termach Cieplickich w Jeleniej Górze  - Asię Zamojską. Asia to młoda, energiczna i utalentowana kobieta, która porwie do tańca i zarazi pozytywnym nastawieniem każdego.
Próbkę talentu Asi możecie zobaczyć na facebookowym profilu Gminy Janowice Wielkie w zakładce Wydarzenia - Święto Gminy Janowice Wielkie.